Konzultant/ka pro firemní zákazníky

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: ihned    Plat: 17000,-

Náplň práce

Hledáme nové kolegy do Telesales týmu. Předchozí praxe není nutná - práce je vhodná pro absolventy!

Co budete mít na starost:
• Aktivní prodej produktů a služeb společnosti společnostem od 1 do 50 zaměstnanců
• Telefonická a emailová komunikace se zákazníky (firemní klientela, ne fyzické osoby) - bez osobního styku se zákazníky
• Oslovování nových zákazníků a péče o portfolio stávajících zákazníků
• Komunikace zejména s jednateli a HR pracovníky firem
• Budování dobrých a dlouhodobých vztahů se zákazníky
• Administrativa spojená s hovory, uzavíráním smluv a požadavky zákazníků

Požadujeme• Příjemný hlas, kultivovaný projev
• Komunikativnost
• Samostatnost

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme• Zajímavou a pestrou práci u úspěšné mezinárodní společnosti
• Prodej smysluplných produktů, které pro firmy a jejich zaměstnance představují reálný přínos a hodnotu
• Příjemný a vstřícný kolektiv
• Motivující platové ohodnocení a zaměstnanecké benefity
• Zdokonalení Vašich prodejních dovedností

Počet zobrazení nabídky práce: 1601             Inzerát Konzultant/ka pro firemní zákazníky vložen: 2015-09-07

Pracovní místo Konzultant/ka pro firemní zákazníky nabízí

EDENRED CZ s.r.o.

    Edenred je vedoucí společností v oblasti efektivních řešení pro odměňování, motivaci a zvyšování výkonu zaměstnanců a firemních úspor. V České republice nabízíme stravenky a karty Ticket Restaurant, poukázky a karty Ticket Benefits, atd.

IČO: 24745391

Adresa:
   Na Poříčí 1076/5
   Praha 1
   11000

Kontakní osoba:   Žaneta Lohrová Jedličková

Tel.: 234 662 316
Fax.:
Email: zaneta.lohrova@edenred.com
Internet: edenred.jobs.cz