- Programátor .NET C# (Brno)

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Brno   Obor: IT/telekomunikace    Nástup:     Plat: dohodou

Náplň práce

Pracovní náplň:
Pozice je zaměřena na vývoj mobilních aplikací, webových služeb a další rozvoj existujících
řešení a skládá se zejména z následujících činností:
- Úprava a tvorba aplikací dle analýzy
- Komunikace se softwarovými partnery při vývoji řešení
- Podpora při testování a dokumentaci řešení
- Spolupráce při koncových implementacích řešení u zákazníků
- Následná podpora zákazníkům

Požadujeme- Znalost specifických požadavků pro vývoj aplikací na mobilní platformy
- Znalost prostředí MS Visual Studio (C#)
- implementace zákaznických úprav
- rozvoj a modernizace existujícího řešení
- práce s mobilními zařízeními
- .NET Framework
- .NET Compact Framework
- ASP .NET
- WebServices

Výhodou:
- zkušenosti s dalšími platformami vývoje mobilních aplikací

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme- HPP
- další odměny dle výkonů
- práce s nejnovějšími technologiemi různých platforem
- možnost zvyšování kvalifikace a znalostí v oboru
- příspěvek na stravování

Platové zařazení:
- 24-34 tis dle výkonu na zakázkách

Životopis zasílejte nahtreglerova@fask.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 2387             Inzerát - Programátor .NET C# (Brno) vložen: 2015-09-08

Pracovní místo - Programátor .NET C# (Brno) nabízí

FASK, spol. s r.o.

Předmět podnikání:
    automatizovaný sběr dat

IČO: 63489040

Adresa:
   Kulkova 14
   Brno
   614 00

Kontakní osoba:   Jan Skřivánek

Tel.: +420 511 110 859
Fax.: 420 543 210 195
Email: janskriv@fask.cz
Internet: www.fask.cz