HledámPráci.cz - logo HledámPráci.cz - nabídka práce
HledámPráci.cz

Čašníci / čašníčky v 5* hoteli na Malte

Typ pracovního poměru: brigáda    Místo práce: Zahraničí   Obor: jiné    Nástup: 1.10.2015    Plat: 30000,-

Náplň práce

Čašník/čka :
- prestieranie stolov, kladenie príborov, tanierov, pohárov a prestieraní
- privítanie a usádzanie hostí
- prijímanie objednávok od zákazníkov
- servírovanie objednaných pokrmov a nápojov

Požadujeme- potrebná znalosť cudzieho jazyka na pokročilej úrovni
- predchádzajúce skúsenosti na rovnakej alebo podobnej pozícii
- podpísanie pracovnej zmluvy minimálne na 6 mesiacov

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina, němčina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme- mzda 800 - 1200 EUR brutto mesačne
- práca 40 hodín týždenne / 5 dní v týždni
- nadčasy platené extra, cca 5,30 Eur/hod brutto
- strava počas práce zdarma
- bonus na letenku na konci sezóny

Životopis zasílejte napraca@prostaff.sk

Počet zobrazení nabídky práce: 1464             Inzerát Čašníci / čašníčky v 5* hoteli na Malte vložen: 2015-09-18

Pracovní místo Čašníci / čašníčky v 5* hoteli na Malte nabízí

Agentúra PRO-STAFF, s.r.o

Předmět podnikání:
    Agentúra PRO-STAFF s.r.o. je spoločnosť s viacročnou praxou v poskytovaní služieb sprostredkovania pracovných pobytov v zahraničí najmä v oblasti cestovného ruchu.

IČO: 36724068

Adresa:
   Seberíniho 9
   Bratislava
   82103

Kontakní osoba:   Mgr. Cyril Černák

Tel.: 00421 905 524 996
Fax.:
Email: eventy@prostaff.sk
Internet: www.prostaff.sk