Lektor

Typ pracovního poměru: brigáda    Místo práce: Praha   Obor: jiné    Nástup:     Plat: 250,-

Náplň práce

Přijmeme lektory pro výuku dětských zájmových kroužků v základních a mateřských školách.
Kroužky nabízené k výuce:
- Anglický jazyk
- Míčové hry
- Hra na flétnu
- Florbal
- Moderní tanec
- Výuka počítačů
- Dětské tanečky
- Stolní tenis
- Aerobik
- Pěvecký sbor
- Hip hop
- Zpívánky v MŠ
- Mažoretky
- Jóga
- Zumba
- Hra na kytaru
- Bojové sporty
- Matematické představy
- Sportovní hry
- Přírodovědecký kroužek
- Šachy a deskové hry
- Malý vědec
- Výtvarná výchova
- Keramika

PožadujemeZnalost a zkušenosti v oblasti vybraných kroužků.
Požadujeme profesionální přístup a nadšení pro práci s dětmi.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné: V případě výuky jazykových kroužků aktivní znalost příslušného jazyku.

Řidičský průkaz

NabízímeNabízíme příjemné prostředí v mateřských a základních školách.
Mzda až 250,- Kč/hod
Rozsah pracovní doby 1 – 5 hodin týdně dle dohody s lektorem.

V případě zájmu nás kontaktujte na telefonu: 774 711 117

Počet zobrazení nabídky práce: 1692             Inzerát Lektor vložen: 2015-09-20

Pracovní místo Lektor nabízí

Jaroslava Vebrová - Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona.

    Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy, Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti.

IČO: 86683764

Adresa:
   Karlovo náměstí 30
   Praha 2
   120 00

Kontakní osoba:   Jaroslava Vebrová

Tel.:
Fax.:
Email: info@centrumfialka.cz