NN manažer obchodní skupiny

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: lidské zdroje/personalistika    Nástup:     Plat: 45000,-

Náplň práce

Společnost NN (dříve ING) hledá nového kolegu/kolegyni pro vedení obchodního týmu. Zkušenosti vítáme, ale nejsou nutností. Požadované dovednosti vám doplníme a znalosti naučíme díky zavedenému vzdělávacímu systému. Odměňovací systém je nastaven motivačně - fixní příjem, pohyblivá složka, bonusy. Můžete si zvolit cestu tvorby nového týmu, kdy se budete podílet na výběru svých podřízených nebo můžete převzít tým zkušených obchodníků. Pro osobní pohovor nám zašlete svůj profesní životopis.

Požadujememin. SŠ s maturitou (v jiném případě prokazatelná praxe)
čistý TR
nástup ihned nebo dohodou

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné: Do 23.03.2015 jsme byli ING Životní pojišťovna a ING Penzijní společnost, nyní jsme NN.

Řidičský průkaz

Nabízímepozice v nadnárodní společnosti
personální podpora při adaptaci na novou pozici
fixní příjem + pohyblivá složka + bonusy
propracovaný systém průběžného vzdělání
kariérní růst
flexibilní pracovní doba
smlouva na dobu neurčitou

Počet zobrazení nabídky práce: 2360             Inzerát NN manažer obchodní skupiny vložen: 2016-11-03

Pracovní místo NN manažer obchodní skupiny nabízí

NN Životní pojišťovna N.V.

Předmět podnikání:
    Pojišťovnictví

IČO: 40763587

Adresa:
   Kischova 5
   Praha 4
   14000

Kontakní osoba:   Michal Mázár

Tel.: 728 656 347
Fax.:
Email: michal.mazar@poradce.nn.cz
Internet: www.nn.cz