Operátor/ka výroby

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Královehr. k.   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup: září 2015    Plat: 21000,-

Náplň práce

Pro významnou společnost sídlící v Jičíně hledáme vhodné kandidáty na pozici Operátor/ka výroby

Místo výkonu práce: Jičín

Pracovní náplň:
- obsluha linky
- lisování a montáže plastových dílů pro automotive
- nepřetržitý provoz v 8hod. směnách
- práce vhodná pro ženy, muže/páry
- prac. příležitost i pro cizince
- možnost přesčasů

Požadujeme- manuální zručnost
- praxe a zkušenost z podobného oboru výhodou
- ochota, flexibilita
- pečlivost a zodpovědnost
- trpělivost
- výpis ze zdravotní dokumentace

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme- dlouhodobá pracovní příležitost
- zajištěné ubytování

Termín nástupu: září 2015

Platové ohodnocení:
zajímavé platové ohodnocení až .21000,- + příplatky za noční, neděle, svátek

V případě zájmu zasílejte CV s fotografií.Zasláním CV poskytujete své osobní údaje dobrovolně a souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem evidence do databáze uchazečů o zaměstnání.

VOLEJTE:
CZ (+420) 602 719 619
SK (+421) 919 079 066

Životopis zasílejte nanabor@safaczech.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 1748             Inzerát Operátor/ka výroby vložen: 2016-12-08

Pracovní místo Operátor/ka výroby nabízí

Safa Czech Republic, s.r.o.

Předmět podnikání:
    personální agentura

IČO: 29151732

Adresa:
   Vyšehradská 1349/2
   Praha 2
   128 00

Kontakní osoba:   Mrázová Kateřina

Tel.: 602719619
Fax.:
Email: nabor@safaczech.cz
Internet: www.safaczech.cz