rea

Typ pracovního poměru: živnostenský list    Místo práce: Praha   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: 1.10.2015    Plat: 30000,-

Náplň práce

Zavedená, ryze česká prosperující a úspěšná realitní kancelář RealExpert s.r.o. rozšiřuje svůj tým. Otevírá se jedinečná šance pro ty, kteří se nespokojí s nudnou a jednotvárnou prací a za vynaložené úsilí chtějí být náležitě finančně odměněni.
Koho hledáme: Sympatické, pozitivní, komunikativní osobnosti s orientací na dosahování výsledků. Praxe z realitního trhu vítána, není však podmínkou.

PožadujemeCo očekáváme: Spolehlivost a příjemné vystupování, vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu Přirozený obchodní a komunikační talent, schopnost učit se nové věci, znalost práce na PC

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně: angličtina, němčina, ruština,
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímePříjemné pracovní podmínky (kancelář s pracovním místem, právní servis, jednací místnost) Špičkový systém pro správu realitní agendy, CRM, nabídek, poptávek, podporu call centra - nábory nových nemovitostí a zpracování poptávek, firemní kulturu a úspěšné know-how zavedené firmy, práci v nekonfliktním kolektivu, možný kariérní růst, motivující systém finančního i nefinančního ohodnocení, služební telefon s neomezeným voláním a rychlým internetem.
Chcete-li získat být součástí úspěšného týmu, neváhejte a přijďte mezi nás.
Pro zkušené makléře nabízíme výborné podmínky.

Počet zobrazení nabídky práce: 1523             Inzerát rea vložen: 2015-09-18

Pracovní místo rea nabízí

RealExpert s.r.o.

    Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

IČO: 27574164

Adresa:
   Slezská 949/32
   Praha 2 - Vinohrady
   120 00

Kontakní osoba:   Lucie Hánová

Tel.:
Fax.:
Email: kariera@real-expert.cz