LÉKAŘ PRACOVNĚ LÉKAŘSKÝCH SLUŽEB

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Liberecký k.   Obor: jiné    Nástup: 01.01.2016    Plat: dohodou

Náplň práce

Popis:
- praktický lékař pro dospělé v plném rozsahu lékařské odbornosti, zdravotní prohlídky zaměstnanců v rozsahu pracovně lékařských služeb
- pravidelné prohlídky pracovišť a hodnocení prac. prostředí
- spolupráce se zdravotními pojišťovnami
- posudky zdravotní způsobilosti zaměstnanců, analýzy onemocnění - primárně preventivní péče, ergonomie, poradenství v oblasti zlepšování pracovních podmínek
- rehabilitace

PožadujemePožadujeme:
- atestace z praktického lékařství pro dospělé, zájem věnovat se pracovně lékařským službám dle zákona 373/2011 Sb. v rozsahu požadavků ZF TRW, anglický jazyk výhodou

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně: angličtina,
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme- plně vybavenou ordinaci a rehabilitační pracoviště - být součástí HR týmu
- zázemí nadnárodní společnosti
- služební auto a telefon
- velmi dobré finanční ohodnocení (dohodou), firemní benefity

Životopis zasílejte nakoloman.huttan@trw.com

Počet zobrazení nabídky práce: 1452             Inzerát LÉKAŘ PRACOVNĚ LÉKAŘSKÝCH SLUŽEB vložen: 2015-09-19

Pracovní místo LÉKAŘ PRACOVNĚ LÉKAŘSKÝCH SLUŽEB nabízí

TRW Automotive Czech

Předmět podnikání:
    automobilový průmysl

IČO: 26706342

Adresa:
   Na Roli 26
   Jablonec nad Nisou
   46601

Kontakní osoba:   Lucie Luňáková

Tel.: +420483354635
Fax.:
Email: lucie.lunakova1@trw.com
Internet: http://www.trwczech.cz/