Strojní zámečník

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Liberecký k.   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup: 1.10.2015    Plat: dohodou

Náplň práce

Popis činnosti
Diagnostika a odstraňování závad na obráběcích a montážních strojích
Provádění preventivních prohlídek a kontrola technického stavu těchto zařízeních
Spolupráce při vytváření pracovních postupů oprav strojů a plánů čištění (znalost BOZP) Asistence externím dodavatelům při opravách strojů TPM

PožadujemeZákladní znalost obsluhy strojů
Čtení technických výkresů, orientace ve výkresech sestav
Orientace v pneumatických a hydraulických schématech, čtení technických výkresů, orientace ve výkresech sestav Vyučen v oboru (strojním) nebo SŠ strojního zaměření – výhodou Odpovědnost, flexibilita, pečlivost, spolehlivost, samostatnost
Práce na PC - uživatelská úroveň
Schopnost pracovat v kolektivu
Řidičský průkaz sk.B

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme- možnost spojit kariéru s perspektivou automobilového průmyslu
- zajímavou práci v nadnárodní společnosti
- moderní pracovní prostředí, práci s nejnovějšími technologiemi
- motivující systém odměňování a benefitů
- podnikové stravování
- 25 dní dovolené

Počet zobrazení nabídky práce: 1533             Inzerát Strojní zámečník vložen: 2015-09-19

Pracovní místo Strojní zámečník nabízí

TRW Automotive Czech

Předmět podnikání:
    automobilový průmysl

IČO: 26706342

Adresa:
   Na Roli 26
   Jablonec nad Nisou
   46601

Kontakní osoba:   Lucie Luňáková

Tel.: +420483354635
Fax.:
Email: lucie.lunakova1@trw.com
Internet: http://www.trwczech.cz/