LEKTOR AJ

Typ pracovního poměru: živnostenský list    Místo práce: Praha   Obor: jiné    Nástup:     Plat: 25000,-

Náplň práce

Chybí Vám naplnění a radost z práce? Hledáte změnu?

Sdílejte s námi výsledky našich klientů, které jim otevírají anglicky mluvící svět a dávají nové možnosti!

Umíte výborně anglicky a česky?
Chcete se dále vzdělávat?
Stavíte se k věcem jako profesionál?
Troufáte si na náročný úvodní trénink?

Přidejte se k našemu skvělému týmu a staňte se lektorem angličtiny v jazykové škole LITE.
Nepotřebujete pedagogické vzdělání ani praxi, vše potřebné Vás naučíme.

Pošlete svůj životopis ještě dnes na m.rihova@lite.cz.

Požadujemevynikající znalost angličtiny, výbornou mluvenou češtinu, chuť pomáhat lidem

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné: čeština - velmi dobře

Řidičský průkaz

Nabízíme

Počet zobrazení nabídky práce: 1951             Inzerát LEKTOR AJ vložen: 2015-10-26

Pracovní místo LEKTOR AJ nabízí

LITE

Předmět podnikání:
    Vzdělávání

IČO: 67798641

Adresa:
   Opletalova 1626/36
   Praha 1
   110 00

Kontakní osoba:   Marcela Říhová

Tel.: 775 556 992
Fax.:
Email: m.rihova@lite.cz
Internet: www.lite.cz