Zahradník – pomocný pracovník

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: jiné    Nástup: ihned    Plat: 20000,-

Náplň práce

Popis pozice - práce na přípravě, realizaci a údržbách zahrad, výpomoc při rozvozech dřeva, manuální činnosti všeho druhu

PožadujemePožadujeme - zkušenosti v zahradnickém oboru výhodou, pracovitost, spolehlivost, manuální zručnost, příjemné vystupování, flexibilita

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeNabízíme - z počátku částečný úvazek na dohodu o provedení práce nebo na ŽL, motivační platové ohodnocení, flexibilní pracovní doba, práce v mladém kolektivu s inteligentními lidmi, možnost kariérního růstu, mzda - hodinová sazba + bonusy

Počet zobrazení nabídky práce: 1567             Inzerát Zahradník – pomocný pracovník vložen: 2016-01-26

Pracovní místo Zahradník – pomocný pracovník nabízí

Zafido

Předmět podnikání:
    Zahradní a krajinářská tvorba

IČO: 87519917

Adresa:
   Kutnohorská 2
   Praha 10-Dolní Měcholupy
   10900

Kontakní osoba:   Zdeněk Blahuta

Tel.: 775566130
Fax.:
Email: zdenek@zafido.cz
Internet: www.zafido.cz/kariera-13/