Specialista pojistných smluv na HPP. Až 35.000 Kč

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: 5.10.2015    Plat: 35000,-

Náplň práce

Pro našeho renomovaného partnera budujeme zcela nový tým. Hledáme kolegy na zákaznickou podporu a péči o stávající zákazníky.

Náplní práce je aktivní oslovování stávajících zákazníků, péče o jejich portfolio a nabídka nových produktů.

Požadujeme* Příjemný hlasový projev.
* Schopnost přesvědčit a zaujmout klienta.
* Základní znalost práce na PC.
* Zkušenosti z oblasti pojišťovnictví výhodou.
* Obchodní zkušenost výhodou, nikoli však podmínkou.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme* Stabilní zázemí a příjemné pracovní prostředí na Praze 5.
* Práci na hlavní pracovní poměr.
* Průběžné doškolování a zlepšování komunikačních dovedností.
* Garanci měsíční mzdy.
* Bonusy za výkon.
* Motivační složku.
* Měsíční mzda až 35 000 Kč.
* Po zkušební době stravenky.
* Občerstvení na pracovišti, káva, džusy, ovoce.

Počet zobrazení nabídky práce: 1134             Inzerát Specialista pojistných smluv na HPP. Až 35.000 Kč vložen: 2016-11-14

Pracovní místo Specialista pojistných smluv na HPP. Až 35.000 Kč nabízí

FORMICA Group, s.r.o.

Předmět podnikání:
    Telemarketingová a marketingová společnost

IČO: 26155231

Adresa:
   Dělnická 213/12
   Praha
   17000

Kontakní osoba:   Petra Recová

Tel.: +420724567151
Fax.:
Email: nabor@formicagroup.cz
Internet: www.formicagroup.cz