Administrativní pracovník

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: management    Nástup: 12.10.2015    Plat: 15000,-

Náplň práce

Naše společnost byla založena v roce 1993. V současné době po 22-ou letém působení na trhu je společnost právoplatným leadrem na trhu se sklem a křišťálovými výrobky.
Hlavní těžiště činnosti je v současné době ve výrobě šperků pod registrovanou ochrannou značkou BOHEMIA JEWELRY, které jsou vyráběny výhradně ze SWAROVSKI ELEMENTS.

Do naší kanceláře na Praze 8 přijmeme posilu na pozici ADMINISTRATVNÍ PRACOVNÍK.

Náplň práce:
• práce v kanceláři
• práce s interním systémem
• zadávání dat do systému
• komunikace s lidmi
• Řešení operativních úkolů a požadavků

PožadujemePožadujeme:
• Minimálně SŠ vzdělání
• Praxe není podmínkou
• Znalost AJ slovem i písmem nutná!
• MS Office (zejména Word, Excel) podmínkou.
• pečlivost, samostatnost
• Proaktivní přístup a spolehlivost
• Schopnost dokončení stanovených cílů

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné: angličtina slovem i písmem- podmínkou

Řidičský průkaz

Nabízíme• Příjemné pracovní prostředí
• Možnost dalšího rozvoje a profesního růstu
• Zajímavou a kreativní práci
• Příjemný kolektiv

Počet zobrazení nabídky práce: 1998             Inzerát Administrativní pracovník vložen: 2015-10-01

Pracovní místo Administrativní pracovník nabízí

TNT GROUP s.r.o.

Předmět podnikání:
    maloobchod-šperky, sklo, lustry

IČO: 63983940

Adresa:
   Čimická 818/86
   Praha 8
   18200

Kontakní osoba:   Kořínek Jan

Tel.: 222326251
Fax.:
Email: korinek@bohemiajewelry.cz
Internet: www.bohemiajewelry.cz