kuchařka

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: jiné    Nástup: 01.01.2015    Plat: 12000,-

Náplň práce

mš z Prahy 6-Petřin hledá kuchařku pro laktoovovegetariánskou kuchyni na hpp. Praxe vítána, není podmínkou. Platové zařazení dle tarifu. Životopis zasílejte na:skolka@wmsdusikova.cz, dotazy: tel. 733334162

Požadujemevztah k laktoovovegetariánské výživě, samostatnost, vzdělání v oboru kuchař není podmínkou

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízímesamostatnou práci v příjemném kolektivu, platové ohodnocení dle tarifu, pracovní smlouva na dobu neurčitou

Životopis zasílejte naskolka@wmsdusikova.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 1216             Inzerát kuchařka vložen: 2015-10-14

Pracovní místo kuchařka nabízí

Waldorfská mateřská škola

Předmět podnikání:
    mateřská škola

IČO: 70885419

Adresa:
   Dusíkova 3
   Praha 6
   16200

Kontakní osoba:   Pravdová Kateřina

Tel.: 733334162
Fax.:
Email: jidelna@wmsdusikova.cz