JUNIOR BROKER

Typ pracovního poměru: živnostenský list    Místo práce: Praha   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup:     Plat: 35000,-

Náplň práce

Nabízíme:
- Komplexní systém vzdělávání a odborné přípravy zaměřené na komunikaci - zdarma
- Komfortní pracovní tým (kanceláře v Praze)
- Finanční hodnocení
- Marketingová podpora intenzivní
- Zvyšování odborných znalostí - pozice v kariéře
- Skupina mladých lidí
- Pracovní doba : pondělí - pátek, víkendy volný
Odpovědnost :
- Komunikace se stávajícími zákazníky,
- Spolupráce s obchodními analytiky a zahraniční banky
Pracoviště: Hvězdova 1716/2b, Praha - Pankrác
Typ zaměstnání: Plný úvazek
Délka pracovního poměru: Trvalé , brihada
Výhody: Firemní akce
Tel : +420776567501
e-mail : Alexandersychev88@gmail.com

Požadujeme- Dobré komunikační schopnosti
- Zaměření na zákazníka
- Ochota učit se novým věcem
- Výhoda zkušenosti na kapitálových trzích

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: ruština,
- pasivně: ruština,
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme

Životopis zasílejte naAlexandersychev88@gmail.com

Počet zobrazení nabídky práce: 1410             Inzerát JUNIOR BROKER vložen: 2015-11-12

Pracovní místo JUNIOR BROKER nabízí

nelson

IČO: 123456

Adresa:
   praha
   praha
   14444

Kontakní osoba:   alex

Tel.:
Fax.:
Email: Alexandersychev88@gmail.com