Investiční a finanční poradce - vedoucí týmu

Typ pracovního poměru: živnostenský list    Místo práce: celá ČR   Obor: finance/bankovnictví/controlling    Nástup: ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

Společnost WINHEAD s.r.o. je mladá, velmi dynamicky se rozvíjející společnost. Do naší divize zaměřené na nezávislé investiční a finanční poradenství hledáme schopné obchodníky, které baví výzvy a chtějí mít neomezený růst a osobní rozvoj. Pokud se chcete prosadit a rozvíjet v této oblasti, jste na správném místě.
Nabízíme důkladné a vysoce kvalitní proškolení v odborných znalostech, aktivní trénink v oblasti obchodních dovedností a podporu ve Vašich aktivitách.
Máte reálnou možnost, dostat se po 1. roce na plat cca 50.000 měsíčně, po 2. roce na 80-100 tis./měsíčně. Navíc máte možnost vést velice brzy vlastní obchodní skupinu, záleží jen na vašich schopnostech.
PRACOVNÍ NÁPLŇ
• prodej svěřených produktů
• rozšiřování klientského portfolia
• aktivní komunikace s klienty
• vedení schůzek
• upevňování vztahů s klienty
• vedení obchodní agendy
• administrativa

Pokud vás naše nabídka zaujala, pak nám prosím zašlete motivační dopis spolu s životopisem.

Požadujeme• spolehlivou a samostatnou osobnost
• ochotu neustále se vzdělávat a rozvíjet svoje dovednosti
• ambiciózní osobnost, motivovanou prodejními úspěchy
• aktivního řidiče s řidičským průkazem skupiny B
• zkušenosti nejsou nutné, vhodné zejména pro absolventy

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně: angličtina,
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme• profesionální vzdělávací systém a komplexní zaškolení
• seberealizace
• profesní růst
• flexibilní pracovní dobu i místo výkonu
• motivační provizní systém ohodnocení s neomezeným růstem
• práce na živnostenský list

Počet zobrazení nabídky práce: 1619             Inzerát Investiční a finanční poradce - vedoucí týmu vložen: 2015-12-13

Pracovní místo Investiční a finanční poradce - vedoucí týmu nabízí

WINHEAD s.r.o.

Předmět podnikání:
    Lektorská činnost

IČO: 04299019

Adresa:
   Klatovská 20
   Brno
   60200

Kontakní osoba:   Tomáš Winkler

Tel.:
Fax.:
Email: info@winhead.cz
Internet: www.winhead.cz