Elektrikári Nemecko

Typ pracovního poměru: živnostenský list    Místo práce: Zahraničí   Obor: jiné    Nástup: 11/2015    Plat: dohodou

Náplň práce

Ponúkame prácu pre elektrikárov na kompletné elektroinštalačné práce na živnosť do zahraničia, momentálne do Nemecka - Mníchova, nástup od novembra 2015.

Nemecký jazyk nie je nevyhnutný, nakoľko stavby vedúci je slovák.

Ponúkaná mzda 13,- EUR/1 hod
Zabezpečíme ubytovanie v okolí do 10 km, a však hradí si ho každý sám.
Pracuje sa na 3-týždňové turnusy.
Je potrebné základné náradie, poprípade prenajmeme.
V prípade záujmu nás kontaktujte na email s uvedením Vášho tel.čísla

Požadujemelen elektrikári s odbrnou spôsobilosťou

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně: němčina,
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme

Počet zobrazení nabídky práce: 1096             Inzerát Elektrikári Nemecko vložen: 2015-10-20

Pracovní místo Elektrikári Nemecko nabízí

Varuna s.r.o.

Předmět podnikání:
    elektroinštalačné práce
montáž plastových okien a dverí

IČO: 48235423

Adresa:
   Klincová 37
   Bratislava
   82108

Kontakní osoba:   Jozef

Tel.:
Fax.:
Email: info@varuna-ba.sk