řidič odtahovky

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: logistika/distribuce/doprava    Nástup: hned    Plat: 22000,-

Náplň práce

hledám řidič odtahovky + mechanická zručnost vítána, bydliště Praha, ŘP B,C, plat od 18tkč výše, pracovní doba po - pá nebo krátký - dlouhý týden + kolik budete chtít placených přesčasů,

Požadujemečistý trest.rejstřík, odpovědnost, svědomitost, upřímnost, operativnost, pacovní nasazení, znalost Prahy, praxe v řízení vozidel,

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně: angličtina,
- jiné:

Řidičský průkazB C

Nabízímeindividuální přístup,
moje 100% pracovní podpora,
po prolomení důvěry, moje odtahovka u Vašeho bydliště,

Počet zobrazení nabídky práce: 2822             Inzerát řidič odtahovky vložen: 2015-11-16

Pracovní místo řidič odtahovky nabízí

RRS s.r.o.

Předmět podnikání:
    autodoprava

IČO: 24134333

Adresa:
   Chudenická 1068
   Praha 10
   10200

Kontakní osoba:   Pištora

Tel.: 728870184
Fax.:
Email: odtahovasluzbanonstop@email.cz