obchodní zástupce

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Zlínský k.   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: listopad    Plat: dohodou

Náplň práce

Společnost zabývající se ochranou majetku a osob, hledá do svého týmu obchodního zástupce pro Zlínsko a Severomoravský kraj, který bude zajišťovat vyhledávání a sjednávání nových zakázek v oblasti facility (správa nemovitosti, ostraha, úklid). Motivační finanční ohodnocení. Jde převážně o organizaci, komunikaci s klienty, dále základní office management.

Požadujemeznalost PC minimálně užitnou, SŠ vzdělání s maturitou a více , schopnost organizace vlastní práce, schopnost plnit dané termíny, pečlivost, preciznost, samostatnost, systematičnost, minimální chybovost, dobré řidičské schopnosti

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízímezázemí stabilní společnosti, dobé platové ohodnocení, služební vůz

Počet zobrazení nabídky práce: 1804             Inzerát obchodní zástupce vložen: 2015-10-26

Pracovní místo obchodní zástupce nabízí

S.B.S. Services s.r.o.

Předmět podnikání:
    ostraha osob a majetku

IČO: 26418509

Adresa:
   Milady Horákové 2764
   Kladno
   27201

Kontakní osoba:   Dagmar Dvořáková

Tel.: 739 505 275
Fax.:
Email: d.dvorakova@sbs-security.eu
Internet: www.sbs-security.eu