Manažer/ka oblasti - Moravskoslezský kraj

Typ pracovního poměru: živnostenský list    Místo práce: Moravskoslezský k.   Obor: management    Nástup: ihned (dohodou)    Plat: dohodou

Náplň práce

Hledáme zodpovědného a samostatného zaměstnance, který má zkušenosti s vedením lidí a jejich motivací.

• vedení a motivace týmu,
• plánování a vyhodnocování aktivit skupiny,
• nábor a zaškolování nových zaměstnanců,
• vedení porad.

Požadujeme
• zkušenosti z finanční sféry výhodou,
• pracovní zkušenosti s vedením a řízením lidí,
• řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič,
• komunikační dovednosti,
• tah na branku.

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme• práci v prosperující a stabilní společnosti,
• odpovídající finanční ohodnocení,
• možnost kariérního postupu.

Životopis zasílejte namichaela.pardubicka@proficredit.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 1685             Inzerát Manažer/ka oblasti - Moravskoslezský kraj vložen: 2016-10-24

Pracovní místo Manažer/ka oblasti - Moravskoslezský kraj nabízí

PROFI CREDIT Czech, a.s.

Předmět podnikání:
    finance, půjčky

IČO: 61860069

Adresa:
   Klimentská 1216
   Praha
   11000

Kontakní osoba:   Lenka Krajhanzlová

Tel.:
Fax.:
Email: personalni@proficredit.cz