Vývojový pracovník HW

Typ pracovního poměru: živnostenský list    Místo práce: Praha   Obor: IT/telekomunikace    Nástup: ihned    Plat: 40000,-

Náplň práce

• Vývoj HW, návrh řešení HW, tvorba schémat a layoutu vícevrstvých plošných spojů,
• tvorba technické, výrobní a projektové dokumentace,
• výpočty, simulace, dimenzování a optimalizace elektronických komponentů,
• realizace prototypů, oživování a ověřování jejich funkce.

Požadujeme• SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického zaměření,
• znalost AJ technického směru,
• orientace v součástkové základně,
• základní znalost návrhových CAD systémů,
• tvorba dokumentace pro výrobu a vývoj,
• základní znalost programovacích jazyků pro embedded systémy,
• základní znalosti v oblasti EMC,
• zkušenosti s navrhováním a výrobou elektronických systémů,
• zkušenosti s návrhem radio (vf) zařízení výhodou,
• znalosti hardware průmyslových sběrnic a jejich softwarové obsluhy výhodou.

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme• zajímavou práci v nadnárodní společnosti,
• práci v mladém kolektivu,
• pracovní uplatnění v oblasti nejnovějších informačních technologií,
• spolupráci na mezinárodních projektech,
• podíl na výzkumné činnosti,
• každodenní využití cizích jazyků.

Počet zobrazení nabídky práce: 1433             Inzerát Vývojový pracovník HW vložen: 2016-10-25

Pracovní místo Vývojový pracovník HW nabízí

evolving systems consulting s.r.o.

    vývoj softwaru pro vesmírné projekty a bezpilotní prostředky

IČO: 27378381

Adresa:
   Čs. Armády 14
   Praha
   160 00

Kontakní osoba:   Vladimíra Němečková

Tel.: 284 683 784
Fax.:
Email: info@evolvsys.cz
Internet: www.esc-aerospace.com