Vedoucí hospodářského střediska

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Moravskoslezský k.   Obor: management    Nástup: ihned nebo dohodou    Plat: dohodou

Náplň práce

- Jedná se o práci na plný úvazek, jednosměnný provoz
- Zodpovědnost a kontrola za provoz určených středisek
- Jednání se zákazníky
- Vedení svěřeného týmu lidí
- Nábor zaměstnanců dle potřeby na jednotlivá střediska
- Kancelářské práce související s pracovní činností ( předfakturace, elektronická docházka,..)
- Zajišťování nákupu a objednávek provozního materiálu

Požadujeme- Minimálně středoškolské vzdělání technického směru zakončené maturitní zkouškou
- Zkušenosti s vedením lidí, zkušenost s jednáním se zákazníky.
- Profesionální přístup
- Základní znalost zákoníku práce
- Dobrá znalost PC ( Excel, Word),
- ŘP sk. B
- Samostatnost, organizační schopnosti, rozhodnost
- Vysoké pracovní nasazení, časovou felxibilitu
- Výhodou znalost cizího jazyka.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme- Zázemí stabilní české společnosti s vysokou kvalitou služeb
- Motivační systém finančního ohodnocení
- Notebook, mobilní telefon, automobil po zapracovnání i pro soukromé účely
- Prostor pro realizaci dobrých nápadů

Životopis zasílejte nainfo@prace.tips

Počet zobrazení nabídky práce: 1672             Inzerát Vedoucí hospodářského střediska vložen: 2015-11-09

Pracovní místo Vedoucí hospodářského střediska nabízí

GeaCert s.r.o.

Předmět podnikání:
    Personální agentura

IČO: 27695719

Adresa:
   Jahnova 8
   Pardubice
   53002

Kontakní osoba:   Andrea Řehůřková

Tel.: 734151989
Fax.:
Email: andrea.rehurkova@jobcveye.com
Internet: www.prace.tips