vedoucí recepce / administrativní pracovník

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Českobud. k.   Obor: management    Nástup: ihned    Plat: 25000,-

Náplň práce

Náplňí páce je organizace chodu recepce, zajištění spokojených hostů různých národností, vedení evidence a statistik o ubytovaných hostech, odpovědnost za pokladní operace, práce s rezervačními systémy a portály Hotely.cz, Booking.com apod.

PožadujemePožadujeme znalost 2 cizích jazyků, praxe v oboru cestovní ruch, dobré komunikační a orgranizační schopnosti, flexibilitu, samostatnost, zodpovědnost, hmotnou zodpovědnost, práce s počítačem

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně: němčina,
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízímepráci na HPP na dobu určitou
Stabilní zázemí kvalitní české společnosti s mezinárodním vedením. Odpovídající platové ohodnocení dle zkušeností. Práce na HPP 5 dní/týdně, přesčasové hodiny jsou kompenzovány volnem v mimosezóně. Pracoviště v Lipně nad Vltavou

Počet zobrazení nabídky práce: 1945             Inzerát vedoucí recepce / administrativní pracovník vložen: 2015-11-11

Pracovní místo vedoucí recepce / administrativní pracovník nabízí

Lipno Lake s.r.o.

Předmět podnikání:
    poskytování ubytování
cestovní ruch

IČO: 26100452

Adresa:
   Lipno nad Vltavou 302
   Lipno nad Vltavou
   38278

Kontakní osoba:   Jana Toušková

Tel.: 603478117
Fax.:
Email: jana@lipnolakeresort.cz
Internet: lipnolakeresort.cz