Zástupce ředitele kvality

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Vysočina   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup:     Plat: dohodou

Náplň práce

řízení procesu managementu a systému kvality, technická kontrola výroby, řízení týmu

PožadujemeM/Ž, SŠ technické – strojírenský obor, 3 roky praxe v oblasti kvality podmínkou, praxe ve strojírenské firmě výhodou, znalost AJ na pokročilé úrovni (min. úroveň B2), znalost norem ISO, znalost strojírenské technologie, znalost výrobních procesů, znalost metod a nástrojů managementu kvality, ŘP sk. B., schopnost aktivně řešit problémy, organizační schopnosti, zkušenosti s řízením projektů, zkušenost s řízením týmu

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízímezaměstnanecké benefity (stravenky, týden dovolené navíc, jazykové kurzy, penzijní připojištění), možnost dalšího vzdělávání, zázemí velké výrobní společnosti, pracovní doba 6.00 do 14.15 hodin (možnost pružné pracovní doby), nástupní mzda od 25 000 Kč do 32 500 Kč (včetně prémiové složky mzdy)

Počet zobrazení nabídky práce: 1254             Inzerát Zástupce ředitele kvality vložen: 2015-11-09

Pracovní místo Zástupce ředitele kvality nabízí

GeaCert s.r.o.

Předmět podnikání:
    Personální agentura

IČO: 27695719

Adresa:
   Jahnova 8
   Pardubice
   53002

Kontakní osoba:   Andrea Řehůřková

Tel.: 734151989
Fax.:
Email: andrea.rehurkova@jobcveye.com
Internet: www.prace.tips