Správce nemovitostí – elektrikář (s 50 § 6)

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Liberecký k.   Obor: logistika/distribuce/doprava    Nástup: 1.12.2015    Plat: 20000,-

Náplň práce

Pro posílení našeho ambiciózního týmu hledáme do Stráže nad Nisou a okolí nového kolegu/ kolegyni.

Náplň práce: - samostatné provádění jednoduchých údržbářských prací ve svěřených objektech - zajištění složitějších oprav u dodavatelských firem - dohled nad prováděnými opravami a rekonstrukčními pracemi ve svěřených objektech
- důraz na maximální preciznost provedených prací - řešení vzniklých technických problémů komunikace
s nájemníky a dodavatelskými subjekty - zodpovědnost za svěřené objekty

PožadujemePožadujeme: - min. SOU nebo SOŠ technického zaměření se základním přehledem o stavebních činnostech - praxe v oblasti elektro (min. 2 roky) - platnou vyhláškou 50 § 6 (min.) - praxe ve stavebnictví nebo správě nemovitostí výhodou - manuální zručnost - samostatnost, spolehlivost a schopnost dotáhnout věci do konce - aktivní, zodpovědný a pozitivní přístup k řešení problémů - vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu - aktivní řidič – sk. B - práce s PC

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeNabízíme: - zázemí stabilní firmy se sídlem v Praze - služební telefon - firemní vozidlo ke služebním účelům - nářadí a potřeby pro údržbu nemovitostí - fixní plat - po zapracování pracovní poměr na dobu neurčitou - nástup ihned nebo dle dohody - nástupní plat od 20.000 Kč

Životopis zasílejte naCV zašlete na: info@awigo.cz, příp. volejte na: 731 595 090.

Počet zobrazení nabídky práce: 1905             Inzerát Správce nemovitostí – elektrikář (s 50 § 6) vložen: 2015-11-13

Pracovní místo Správce nemovitostí – elektrikář (s 50 § 6) nabízí

AWIGO s.r.o.

    Společnost AWIGO se zabývá poskytováním široké škály podpůrných služeb, resp. nabízí komplexní servis v oborech facility managementu, stěhování, autodopravy, skladového hospodářství a stavebnictví.

IČO: 27156541

Adresa:
   Rokycanova 596
   Český Brod
   28201

Kontakní osoba:   Jakub Esterka

Tel.:
Fax.:
Email: awigo@aliasco.cz
Internet: www.awigo.cz