Projektant elektro

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: jiné    Nástup: ihned    Plat: 25000,-

Náplň práce

Projektování elektroinstalací NN a VN pro administrativní budovy, bytové komplexi a průmyslové odvětví

Požadujeme• SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro – (silnoproud, stavební instalace případně průmyslové instalace)
• Praxe v oboru 2 roky výhodou není podmínkou
• Pokročilá znalost práce na PC (MS Office)
• Znalost tvorby výkresové dokumentace v sw. AutoCad podmínkou
• Schopnost samostatně zpracovávat projektovou dokumentaci v rozsahu všech stupňů pro silnoproudá zařízení
• Oprávnění dle vyhlášky č. 50/1978 § 10
• Zkušenost s řízením projektů a samostatným vedením zakázek
• Schopnost samostatné práce na termínovaných úkolech
• Aj - komunikativně
• ŘP sk. „B“ aktivní řidič
Pozice je vhodná i absolventa nebo studenta magisterského studia

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně: angličtina, ruština,
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme• Zázemí etablované společnosti
• Zajímavou práci ve specializovaném oboru na zakázkách pro prestižní klientelu
• Možnost kariérního růstu
• Motivující finanční ohodnocení
• Nástup možný ihned

Počet zobrazení nabídky práce: 1116             Inzerát Projektant elektro vložen: 2015-11-16

Pracovní místo Projektant elektro nabízí

JEKU s.r.o.

Předmět podnikání:
    projektování elektrických zařízení
ochrana stavby před účinky bludných proudů

IČO: 25031201

Adresa:
   Limuzská 8
   Praha
   100 00

Kontakní osoba:   Zlata Benešová

Tel.: 601336028
Fax.: 272011099
Email: benesova@jeku.cz