TEAM MANAGER/KA - Brno

Typ pracovního poměru: živnostenský list    Místo práce: Brno   Obor: management    Nástup: prosinec 2015 (dohodou)    Plat: dohodou

Náplň práce

Vybraný kandidát/ka ve svěřeném regionu:
• řídí, motivuje a vede úvěrové poradce,
• zodpovídá za rozvoj a výsledky,
• provádí nábor nových úvěrových poradců,
• řídí a koordinuje obchodní a personální aktivity skupiny,
• vede porady s úvěrovými poradci,
• plánuje a vyhodnocuje marketingové aktivity svěřené skupiny,
• zodpovídá za dodržování platných předpisů společnosti,
• účastní se akcí pořádaných regionálním ředitelstvím.

PožadujemeZ kvalifikačních a odborných požadavků byste měl/a splňovat:
• SŠ vzdělání,
• zkušenosti z finanční sféry výhodou,
• pracovní zkušenosti s vedením a řízením lidí,
• znalost práce na PC - MS Office,
• řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič.
Z pohledu osobnostních předpokladů hledáme osobnost:
• s tahem na branku,
• samostatnou,
• organizačně schopnou,
• s motivačními schopnostmi,
• zodpovědnou,
• důslednou.

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeV případě nástupu Vám nabízíme:
• perspektivní spolupráci se stabilní společností,
• fixní složku odměny a pohyblivou část závislou na pracovních výsledcích,
• pravidelnou účast v motivačních soutěžích o hodnotné ceny.
Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Manažerský motivační program, Firemní akce

Životopis zasílejte naPavla.micolova@proficredit.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 1374             Inzerát TEAM MANAGER/KA - Brno vložen: 2016-10-24

Pracovní místo TEAM MANAGER/KA - Brno nabízí

PROFI CREDIT Czech, a.s.

Předmět podnikání:
    finance, půjčky

IČO: 61860069

Adresa:
   Klimentská 1216
   Praha
   11000

Kontakní osoba:   Lenka Krajhanzlová

Tel.:
Fax.:
Email: personalni@proficredit.cz