PRODAVAČ/KA FARMÁŘSKÝCH PRODUKTU

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Brněnský k.   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: ihned    Plat: 20000,-

Náplň práce

Nehledáme znuděné prodavače za pokladnu, ale temperamentní lidi, kterým kvalitní jídlo dává smysl a bude je bavit být naší součástí.

Koho k nám tedy hledáme?
- nadšence do opravdového jídla a kvalitních potravin
- usměvavé, samostatné, zodpovědné a pozitivní lidi
- ty, které baví pustit se do řeči se zákazníkem a plnit jeho přání
- zkušenosti z obchodu jsou vítány, ale nejsou podmínkou

PožadujemeKoho k nám tedy hledáme?

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeNehledáme znuděné prodavače za pokladnu, ale temperamentní lidi, kterým kvalitní jídlo dává smysl a bude je bavit být naší součástí.

Počet zobrazení nabídky práce: 1078             Inzerát PRODAVAČ/KA FARMÁŘSKÝCH PRODUKTU vložen: 2015-12-02

Pracovní místo PRODAVAČ/KA FARMÁŘSKÝCH PRODUKTU nabízí

Gourmet House, s.r.o.

    Prodej farmářských produktů.Nabídka vakuovaného masa,kuřat,králíků,krůt,uzenin,klobás,sýrů,mléka,jogurtů,másla,tvarohu,vajec,kváskového chleba,sladkého pečiva, marmelád,džemů,povidel,čajů a koření,zeleniny,ovoce,vín,piva od českých a moravských farmářů.

IČO: 03958931

Adresa:
   Palackého třída 3048/124
   Brno
   61200

Kontakní osoba:   Pozdíšková Libuše

Tel.: 603 573 875
Fax.:
Email: kridlovicka@sklizeno.cz