SW inženýr / tester

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: IT/telekomunikace    Nástup: Ihned / dohodou    Plat: dohodou

Náplň práce

Start Tvé kariéry

Absolventy ani ostřílené profíky u nás nehodíme do studené vody. V našem zaškolovacím programu získáš teoretický i praktický přehled o všem potřebném.
Tvým úkolem pak bude middelware testování řídících jednotek na testovací platformě HiL:

Budeš se starat o testovací platformu – její uvedení do provozu a aktualizaci
Testovací případy Tě budou provázet na každém kroku – je potřeba je naprogramovat, provést diagnostiku, poté je implementovat a nakonec také automatizovat (k tomu používáme SW EXAM od MicroNovy)
Provádět a vyhodnocovat testy budeš na platformě HiL
Čeká na Tebe také testování sběrnicové komunikace CAN (pomocí CANoe)
Všechny testy se pak musí vyhodnotit, analyzovat jejich výsledky a zapsat do chybové dokumentace
Rady a pomoc najdeš u našich zákazníků a dodavatelů, se kterými budeš občas komunikovat

PožadujemePadneme si do oka?
Co od Tebe očekáváme:

Pro Tvůj hladký start by se nám hodilo dokončené studium jakéhokoliv IT nebo (elektro)technického oboru (ať už DiS., Bc. nebo Ing.) anebo odpovídající praxe v oblasti programování / testování SW
Neobejdeme se bez pokročilé znalosti alespoň jednoho programovacího jazyka
Pantomima sice není špatná, ale při komunikaci s naším německým vedením a zákazníky dáváme přednost angličtině, je tedy nutné ji na komunikativní úrovni ovládat
Od věci by nebyly zkušenosti s testováním SW, znalost nástrojů Vector (CANoe, CANape atd.) a program. jazyky CAPL, C# či Python, ale rádi Tě vše doučíme
Hlavní je pro nás Tvé nadšení pro IT a automobilový průmysl, motivace a chuť se vše naučit

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeNa co se u nás můžeš těšit
Pár důvodů, proč by se Ti u nás mohlo líbit:

Na začátku se Tě ujme jeden z kolegů a vše Ti do detailů vysvětlí a ukáže tak, aby jsi vše brzy zvládal/a samostatně
Firemní kultura je pro nás důležitá a pečlivě se o ni staráme – výsledkem je sehraný tým, který si dobře rozumí
Protože jsme v ČR teprve krátce, máš jedinečnou šanci být u všeho hned od začátku
Také by se ti mohlo líbit 25 dní dovolené a smlouva na dobu neurčitou od prvního okamžiku
Práce Ti neuteče, je nám tedy celkem jedno, v kolik hodin se s Tebou ráno v naší oranžové kanceláři potkáme
Za práci přesčas si pak můžeš vzít náhradní volno
Můžeš se těšit na jazykové kurzy, stravenky, dobroty na pracovišti, pravidelné teambuildingy a sem tam se také podíváš do německé centrály na školení nebo večírek

Počet zobrazení nabídky práce: 1551             Inzerát SW inženýr / tester vložen: 2016-07-26

Pracovní místo SW inženýr / tester nabízí

in-tech Automotive Engineering s.r.o.

Předmět podnikání:
    Elektrotechnika v automobilovém průmyslu

IČO: 03638405

Adresa:
   Paříkova 910/11a
   Praha 9
   19000

Kontakní osoba:   Kateřina Beranová

Tel.:
Fax.:
Email: katerina.beranova@in-tech-automotive.cz
Internet: www.in-tech-automotive.cz