Zkušební technik

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Středoč. k.   Obor: IT/telekomunikace    Nástup: Ihned / dohodou    Plat: dohodou

Náplň práce

Tvé srdce bije pro auta a hledáš zaměstnavatele, který Tě srdečně přijme, podpoří a nabídne perspektivní možnost Tvého dalšího kariérního vývoje? Tak to jsi u nás správně! Hledáme nové kolegy pro Mladou Boleslav.

Start Tvé kariéry

Nehodíme Tě u nás do studené vody. S ohledem na Tvé předchozí zkušenosti získáš v našem zaškolovacím programu teoretický i praktický přehled o fungování automobilové elektroniky. Poté společně najdeme vhodné úkoly pro Tvůj start.

Tvým úkolem bude testování automobilové elektroniky na testovací platformě či na vozidlech nové generace. Začneš jako testovací technik v jednom z našich projektových týmů – například v oblastech:

Zajištění vývoje a testování různých systémů (infotainment, asistenční systémy) a komponentů vozidla
Záznam, zpracování a analýza naměřených dat
Vypracování reportů a protokolů
Spolupráce a komunikace s interními i externími partnery projektu
Práce s interním SW a databázemi
A mnoho dalšího...

PožadujemePadneme si do oka?

Co od Tebe očekáváme:

Ukončené středoškolské vzdělání s maturitou v oblasti elektrotechniky, autoelektroniky, automechaniky, informatiky apod.
Komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka
Dobré komunikační a organizační schopnosti
Velké nadšení pro automobilový průmysl, motivace, chuť se učit

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina, němčina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeNa co se u nás můžeš těšit

U nás najdeš milé kolegy, přátelský tým a skvělé podnikové klima. Jasně, říkají to všichni. Ale my to myslíme vážně! Zde si přečti, proč by se Ti u nás mohlo líbit:

Optimální start kariéry díky strukturovanému školícímu programu v Německu (se zajištěným ubytováním)
Sympatický mladý tým, velmi příjemné podnikové klima
Zajímavé šance na postup, smlouva na dobu neurčitou
Lákavé finanční ohodnocení, 25 dní dovolené, náhradní volno za práci přesčas
Další benefity - odborné školení v zahraničí, teambuildingové akce, občerstvení na pracovišti

Zašli nám prosím on-line přihlášku v českém a také německém nebo anglickém jazyce. Přihláška by měla obsahovat:

Životopis
Motivační dopis
Příslušné certifikáty, maturitní vysvědčení apod.

Další nabízené pozice najdeš na našich stránkách www.in-tech-automotive.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 1509             Inzerát Zkušební technik vložen: 2016-07-26

Pracovní místo Zkušební technik nabízí

in-tech Automotive Engineering s.r.o.

Předmět podnikání:
    Elektrotechnika v automobilovém průmyslu

IČO: 03638405

Adresa:
   Paříkova 910/11a
   Praha 9
   19000

Kontakní osoba:   Kateřina Beranová

Tel.:
Fax.:
Email: katerina.beranova@in-tech-automotive.cz
Internet: www.in-tech-automotive.cz