Slečny/ paní luxusního vzhledu na prodej zájezdů

Typ pracovního poměru: brigáda    Místo práce: celá ČR   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: ihned    Plat: 50000,-

Náplň práce

Přijmeme 15 velmi atraktivních a komunikativních slečen a paní na prodej dovolených. Dovolené zadarmo se prodávají samy ! :-) Přesto je Vaše odměna- provize velmi vysoká !!

PožadujemeS mnohým vypomůžeme. Talent na obchod a umění získat si klienty však musíte mít. Vše ostatní zařídíme, zajistíme :-)

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné: očekáváme vynikající komunikační a prezentační schopnosti

Řidičský průkaz

NabízímeMůžete též pracovat na hlavní pracovní poměr, užívat služební auto, byt, tablet a mobil, několikrát do roka absolvujete zahraniční služební cesty. Nejedná se o erotiku, ale obchod. A protože máme luxusní služby, potřebujeme luxusní „obal“ :-) V případě zájmu piš/te na info@bud-rentier.cz neb volej/te na tel. 416666666.

Počet zobrazení nabídky práce: 1178             Inzerát Slečny/ paní luxusního vzhledu na prodej zájezdů vložen: 2015-12-04

Pracovní místo Slečny/ paní luxusního vzhledu na prodej zájezdů nabízí

RENTIER - investiční klub s.r.o.

Předmět podnikání:
    služby - finanční, realitní, cestovní ruch

IČO: 26193311

Adresa:
   V Tůních 1636/1
   Praha 2
   12000

Kontakní osoba:   Pavel Anděl

Tel.: 416666666
Fax.:
Email: info@bud-rentier.cz
Internet: www.bud-rentier.cz