Lektor anglického jazyka

Typ pracovního poměru: brigáda    Místo práce: Středoč. k.   Obor: jiné    Nástup: ihned    Plat: 3000,-

Náplň práce

Posláním naší jazykové školy je vzdělávání všech věkových skupin v angličtině. Výuka probíhá individuální formou jednoho žáka s jedním studentem. Anglické hodiny jsou vytvořené tak, abyste se naučili mluvit plynule a dobře.

Individuální přístup při výuce anglického jazyka umožňuje našemu systému výuky zaměření na rozvoj všech klíčových oblastí cizího jazyka. Naši žáci již úspěšně využívají angličtinu na školách, na zahraničních cestách i v práci. Díky tomuto přístupu Vám můžeme vytvořit výukový plán dle Vašich znalostí a maximálně využít čas investovaný do výuky.

Požadujeme-Dobrá komunikativní i gramatická znalost Aj
-Zodpovědný přístup
-Přátelské vystupování
-Ochota učit se novým věcem

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně: angličtina,
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme-Flexibilní pracovní dobu
-Vysoké finanční ohodnocení 235 Kč/ 60 min
-Přátelské a příjemné prostředí
-Zlepšíte si Vaší úroveň angličtiny
-Dlouhodobou spolupráci
-Zaplatíme za Vás daň z příjmu

Počet zobrazení nabídky práce: 1068             Inzerát Lektor anglického jazyka vložen: 2016-01-24

Pracovní místo Lektor anglického jazyka nabízí

Marek Nejedlý

Předmět podnikání:
    Výuka anglického jazyka

IČO: 02609924

Adresa:
   Mládeže 995
   Rudná, Hostivice, Beroun
   25219

Kontakní osoba:   Marek Nejedlý

Tel.: 725872365
Fax.:
Email: anglickyzarok@gmail.com
Internet: www.anglickyzarok.cz