Administrator IT / konzultant

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: IT/telekomunikace    Nástup: ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

Do našeho malého kolektivu administrátorů hledáme schopného kolegu, který bude schopen hledat nejlepší řešení pro naše zákazníky, řešit jejich požadavky a pomáhat ostatním administrátorům s těžšími problémy a projekty.

Náplň práce:

Správa serverů a sítí
Technická podpora uživatelů a administrátorů
Instalace a konfigurace serverových systémů a uživatelských programů
Řešení závad, poruch a problémů a návrhy jejich předcházení
Poradenství a konzultace

PožadujemePožadujeme:

Výborná znalost serverových OS a programů
Znalost administrace SQL a mailových serverů
Znalosti správy virtualizačních technologii
Znalosti fungování a konfigurace síťových prvků
Samostatnost, pečlivost, spolehlivost a aktivní přístup
Schopnost zpracovat projekt od návrhu po realizaci
Řidičský průkaz

Výhodou:

Dobrá znalost HW
Orientace v nových technologiích
Zkušenosti s EZS a kamerovými systémy
Zkušenost s telefoními ústřednami
Angličtina
Vyhláška 50

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně: angličtina,
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeZajímavou, pestrou a samostatnou práci v mladém kolektivu menší společnosti na hlavní pracovní poměr
Práci s moderními technologiemi, účast na zajímavých projektech

Počet zobrazení nabídky práce: 1456             Inzerát Administrator IT / konzultant vložen: 2016-11-22

Pracovní místo Administrator IT / konzultant nabízí

ITTechnik s.r.o.

    Jsme mladá dynamická a stále se rozvíjející společnost, která od roku 1995 poskytuje kompletní služby v oblasti IT na vysoké odborné úrovni.
Kromě komplexního zajištění IT služeb se zabýváme i řešením domácí automatizace.

IČO: 27203581

Adresa:
   Příběnická 12/979
   Praha 3
   13000

Kontakní osoba:   Dalibor Bambas

Tel.: +420 776 689 789
Fax.:
Email: dalibor@itt.cz
Internet: www.itt.cz