Sháním operátorku pro naše nové stránky

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: jiné    Nástup: 17 - 20.12.    Plat: 30000,-

Náplň práce

Hledám pohledné ženy každého věku na pozice operátorek pro naše nové stránky (NEjedná se o call centrum, prodej ani sex!)

Požadujeme- ČJ slovem i písmem
- AJ vítán
- maximální spolehlivost
- přirozená chytrost
- atraktivita

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeNabízíme:

- pracovní doba 7 hodin denně
- možnost plánování směn
- odměna dle výkonu i více než 30 tisíc Kč měsíčně (první výplata před Vánocemi)

Počet zobrazení nabídky práce: 731             Inzerát Sháním operátorku pro naše nové stránky vložen: 2015-12-16

Pracovní místo Sháním operátorku pro naše nové stránky nabízí

MegaWeb Media s.r.o.

Předmět podnikání:
    Mediální společnost zaměřující se na internetové prostředí

IČO: 04226291

Adresa:
   Jurečkova 643/20
   Ostrava
   702 00

Kontakní osoba:   Vlastimil Činčura

Tel.:
Fax.:
Email: vlastimil.cincura@seznam.cz