Uklízeč/ka Brno - střed

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Brno   Obor: jiné    Nástup: ihned    Plat: 55,-

Náplň práce

Firma OLMAN SERVICE, s.r.o. hledá pro pracoviště v Brně - ulice Koliště, Kounicova a Dominikánské náměstí pracovníky, osoby se zdravotním omezením na pozici uklízeč/ka na HPP. Jedná se o úklid kanceláří v odpolednich hodinách, pracovní úvazek 4-6 hodin pondělí až pátek. Bližší informace na telefonu 730 186 797 nebo zasílejte životopisy na e-mail: nabor@olman.cz.

PožadujemeSamostatnost, pracovitost, pečlivost

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeZázemí stabilní společnosti
Pracovní oděv
Možnost příspěvku na stravování
Možnost zvýhodněných zaměstnaneckých půjček

Počet zobrazení nabídky práce: 1023             Inzerát Uklízeč/ka Brno - střed vložen: 2016-03-24

Pracovní místo Uklízeč/ka Brno - střed nabízí

OLMAN SERVICE, s.r.o.

Předmět podnikání:
    Úklidové práce

IČO: 26293102

Adresa:
   Jakuba Obrovského 228/1a
   Brno - Bystrc
   63500

Kontakní osoba:   Lada Done

Tel.: 730186797
Fax.:
Email: nabor@olman.cz
Internet: www.olman.cz