Dělník v textilní výrobě

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Brno   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup: ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

Hledáte dlouhodobé a stabilní zaměstnání v Brně?

TAK UŽ NEHLEDEJTE A PRACUJTE U NÁS ! ! !

Nabízíme stabilní práci ve výrobě na Hlavní pracovní poměr pro muže i ženy různých věkových kategorií.

PRACOVNÍ DOBA:
- třísměnný provoz (06.00 - 14.00 - 22.00)
- nepřetržitý provozu (12-ti hodinové směny 06.00 - 18.00 - 06.00)

Místo výkonu: Brno - Černovice

Termín nástupu: IHNED

Plat v rozmezí od 14 000,- do 18 000,- Kč dle vykonávané pozice.

Požadujeme-> ochotu pracovat v třísměnném provozu ( 06.00 - 14.00 - 22.00) nebo nepřetržitém provozu (12-ti hodinové směny 06.00 - 18.00 - 06.00)
-> pracovitost
-> zodpovědnost
-> aktivní přístup k práci

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme-> zázemí stabilní společnosti
-> práce v čistém prostředí
-> odpovídající finanční ohodnocení
-> závodní stravování
-> bonusy, prémie

Počet zobrazení nabídky práce: 1129             Inzerát Dělník v textilní výrobě vložen: 2016-11-21

Pracovní místo Dělník v textilní výrobě nabízí

Pro- Temp spol. s r.o.

Předmět podnikání:
    personální agentura

IČO: 02755670

Adresa:
   Cejl 105/107
   Brno
   60200

Kontakní osoba:   Andrea Šmídová

Tel.: 734319941
Fax.:
Email: www.protemp.cz