Svářeč zakl. 135 z možnosti ubytování

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Středoč. k.   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup: ihned    Plat: 32000,-

Náplň práce

Jste šikovný svářeč? Hledáte pravidelný příjem u stabilního zaměstnavatele? Chcete byt součásti týmu vyrábějícího nakladače a bagry na moderních svařovacích linkách?

Náplň práce:
• Svařování a finální úprava svařenců (podvozky, kabiny, rámy).
• jednoduchá sériová výroba
• spolupráce s lidmi v tymu.
• Na pracovišti budete ručně svařovat ocelové plechy v kombinaci se svařováni robotickým.
• Tloušťka materiálu 2-10 mm, metoda Mag

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis a certifikát na e-mail: cechy@esjobs.cz

PožadujemePožadavky
• Svářečsky průkaz ZK 135
• Pracovitost, spolehlivost
• Jeřábnické a vazačské zkoušky výhodou.
• Ochota pracovat na vícesměnný provoz, případně i víkendy
• Přijímáme i po rekvalifikačním kurzu.
• Praxe a čteni výkresové dokumentace výhodou.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeBenefity
• mzda 22 000 - 32 000 Kč
• placené přesčasy
• příplatky za směnný provoz (noční, odpolední, víkend…)
• pravidelné navyšování mzdy
• stravenky
• 5 týdnů dovolené
• možnost karierního růstu

Počet zobrazení nabídky práce: 1029             Inzerát Svářeč zakl. 135 z možnosti ubytování vložen: 2016-10-21

Pracovní místo Svářeč zakl. 135 z možnosti ubytování nabízí

Edges Jobs

Předmět podnikání:
    Personalni agentura

IČO: 29383366

Adresa:
   Školská 694/32
   Praha 1
   110 00

Kontakní osoba:   Vrtělka Milan

Tel.: 702007333
Fax.:
Email: cechy@esjobs.cz
Internet: www.esjobs.cz