KUCHAŘ / KUCHAŘKA

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Českobud. k.   Obor: jiné    Nástup: ihned    Plat: 28000,-

Náplň práce

Přijmeme KUCHAŘE / KUCHAŘKU do zavedené restaurace ve Vyšším Brodě (Jižní Čechy, Lipensko).

Pracoviště: Restaurace Inge, Vyšší Brod; HPP; nástup ihned nebo dle domluvy; dvousměnný provoz.

Kontakt: Inge Pavelcová (majitelka), tel.: 775 748 802, mail: inge@pavelec.cz

Požadujeme- vyučení v oboru nebo praxe v oboru
- schopnost přípravy hotových jídel (česká kuchyně)
- samostatnost, spolehlivost a zájem o vaření

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme- plat od 28.000 Kč
- odměny dle kvality odvedené práce
- HPP na dobu neurčitou
- možnost zajištění ubytování
- možnost zaměstnat i rodinné příslušníky

Počet zobrazení nabídky práce: 900             Inzerát KUCHAŘ / KUCHAŘKA vložen: 2016-06-10

Pracovní místo KUCHAŘ / KUCHAŘKA nabízí

Pavelec s.r.o.

Předmět podnikání:
    půjčování sportovních potřeb
hostinská činnost
ubytovací služby

IČO: 60838647

Adresa:
   Míru 379
   Vyšší Brod
   38273

Kontakní osoba:   Pavel Mačuda

Tel.: 775748800
Fax.:
Email: prace@pavelec.cz
Internet: www.ingetour.cz