Produktový specialista - automatizační technika

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Plzeňský k.   Obor: administrativa    Nástup: 1.2.2016    Plat: 45000,-

Náplň práce

Náplň práce:
- návrhy technického řešení jednoúčelových pracovišť a jednoduchých montážních přípravků
- komunikace se zákazníky a dodavateli, příprava rozpočtů a nabídek
- vyhledávání nových zákazníků
- příprava kusovníků, schémat a projektové dokumentace
- příprava podkladů pro technické oddělení
- obchodní dohled nad realizací zakázek

Požadujeme- znalosti v oblasti automatizace ve výrobě, zkušenosti s návrhem jednoúčelových pracovišť a jednoduchých montážních přípravků
- schopnost vedení obchodního jednání se zákazníky a profesionálního příjemného vystupování
- časovou flexibilitu, ochotu cestovat, obchodního ducha a ochotu vzdělávat se
- řidičský průkaz skupiny B
- min. středoškolské vzdělání s maturitou s praxí v oboru nebo VŠ technického směru (vhodné i pro absolventy VŠ bez praxe)
- dobré znalosti práce na PC výhodou
- znalost práce v prostředí CAD výhodou
- technické racionální myšlení, zodpovědný přístup k práci a pečlivost

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme

Nabízíme:
- zajímavou práci s přístupem k moderním technologiím
- práce na plný úvazek v Plzni-Doubravce ve stabilní české společnosti
- zajímavé finanční ohodnocení se zaměstnaneckými bonusy a prémiovou složkou
- nástup možný ihned

Počet zobrazení nabídky práce: 1784             Inzerát Produktový specialista - automatizační technika vložen: 2016-01-04

Pracovní místo Produktový specialista - automatizační technika nabízí

VSK Profi, s.r.o.

Předmět podnikání:
    specializovaný velkoobchod sortimentu stlačeného vzduchu

IČO: 25231359

Adresa:
   Hřbitovní 1324/27a
   Plzeň
   31200

Kontakní osoba:   Petr Sušánek

Tel.: 377152205
Fax.: 377152299
Email: p.susanek@vskprofi.cz
Internet: www.vskprofi.cz