Asistent/ka Marketingu

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Plzeňský k.   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: 1.2.2016    Plat: 25000,-

Náplň práce

Náplň práce:
- správa firemního webu, plnění dat na web
- příprava marketingových materiálů pro zákazníky
- organizace seminářů a školení pro zákazníky
- předtisková příprava – katalogové listy, prospekty, letáky a další tiskoviny
- fotografování produktů a úprava fotografií
- asistenční, administrativní a provozní úkoly

PožadujemePožadujeme:
- min. středoškolské vzdělání s maturitou
- dobrá znalost práce v programech Adobe Photoshop, Ilustrator a InDesign
- základní znalosti HTML
- vyšší úroveň práce MS Excel, MS Word
- komunikativní znalost anglického jazyka slovem i písmem
- řidičský průkaz skupiny B
- technické myšlení, zodpovědný přístup k práci a vysoká míra pečlivosti
- komunikativnost a ochota se vzdělávat

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeNabízíme:
- práci na plný úvazek ve stabilní české společnosti
- pracoviště ve firemním sídle v Plzni-Doubravce
- zajímavé finanční ohodnocení se zaměstnaneckými bonusy a prémiovou složkou
- nástup možný ihned

Počet zobrazení nabídky práce: 1287             Inzerát Asistent/ka Marketingu vložen: 2016-01-04

Pracovní místo Asistent/ka Marketingu nabízí

VSK Profi, s.r.o.

Předmět podnikání:
    specializovaný velkoobchod sortimentu stlačeného vzduchu

IČO: 25231359

Adresa:
   Hřbitovní 1324/27a
   Plzeň
   31200

Kontakní osoba:   Petr Sušánek

Tel.: 377152205
Fax.: 377152299
Email: p.susanek@vskprofi.cz
Internet: www.vskprofi.cz