Personální manažer

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Zlínský k.   Obor: management    Nástup: Ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

Rrozvoj hodnotového modelu firemní kultury
Business partnerství personálního managementu
Interní poskytovatel poradenství a služeb
Spolunositel sociální zodpovědnosti firmy
Vytváření podmínek pro růst a formování firemní kultury, včetně orientace na změny
Efektivní nastavení procesů a činností personálního řízení podporující výkon firmy
Dodržování správných manažerských postupů a řešení problémů v práci s lidmi
Posilování podnikatelské a sociální soudržnosti mezi zaměstnanci, zákazníky a veřejností

PožadujemePraxi v personálním řízení ve středně velké výrobní společnosti
Dobrou znalost AJ

Zasláním Vašeho životopisu v ČJ do společnosti E2E Partner, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti E2E Partner za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazA

NabízímeBudoucnost u tradiční a úspěšně se rozvíjející firmy
Vysokou míru seberealizace
Motivující finanční ohodnocení doplněné benefity

Životopis zasílejte namkrizova@e2epartner.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 1286             Inzerát Personální manažer vložen: 2016-01-04

Pracovní místo Personální manažer nabízí

E2E Partner s.r.o.

Předmět podnikání:
    Personální agentura, personální poradenství.

IČO: 27750671

Adresa:
   Nám. T. G. Masaryka 588
   Zlín
   76001

Kontakní osoba:   Michaela Křížová

Tel.: 727 839 380
Fax.:
Email: mkrizova@e2epartner.cz
Internet: www.e2epartner.cz