CHCETE MÍT BĚHEM 1.roku min. 50-100 tis.Kč měs.?

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: management    Nástup: Ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

Hledám vážné zájemce ke spolupráci, kteří nechtějí živořit, ale žít a mít dostatek času i peněz!

Nabízím unikátní příležitost bez jakéhokoliv rizika a bez potřeby kapitálu.

Věk od 18 let. Nedívám se na vzdělání, profesi aj. věci.
Na co se dívám je to, zda víte, co v životě chcete a zda jste ochotni pro to něco udělat!

Začít můžete i při zaměstnání.
Práce většinou přes internet.

Zájemci volejte nebo pošlete Vaše tel. číslo. Ozvu se Vám během 24h.

Znalost polského jazyka, případně dobré kontakty v Polsku vítány!

01-000007
www.podnikani-na-klic.cz

PožadujemeOchota se naučit novému oboru a pracovat na svém životní stylu.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné: Znalost polštiny výhodou, ne však podmínkou.

Řidičský průkaz

NabízímeZaškolení zdarma, kariérní i finanční postup, firemní zázemí a celou řadu firemních výhod.

Počet zobrazení nabídky práce: 1074             Inzerát CHCETE MÍT BĚHEM 1.roku min. 50-100 tis.Kč měs.? vložen: 2016-10-31

Pracovní místo CHCETE MÍT BĚHEM 1.roku min. 50-100 tis.Kč měs.? nabízí

Jiří Šteiner

    Pomáháme lidem dostat se na lepší životní úroveň. Učíme je podnikat bez kapitálu a jakéhokoliv rizika.

IČO: 49490711

Adresa:
   Sevastopolská 11
   Brno
   62500

Kontakní osoba:   Jiří Šteiner

Tel.: 608980639
Fax.:
Email: okjiristeiner@gmail.com