Montážní technik bezdrátových technologií

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Středoč. k.   Obor: IT/telekomunikace    Nástup: ihned    Plat: 25000,-

Náplň práce

O čem to bude:
• O práci v IT s nejmodernějšími bezdrátovými technologiemi.
• O montážích, konfiguracích a servisech internetového připojení a TV u našich zákazníků.
• O adrenalinu, protože budete často pracovat ve výškách.
• O spokojenosti z dobře a smysluplně vykonané práce.
• O nových výzvách, které budete překonávat.

PožadujemeCo budete potřebovat:
• Výuční list nejlépe v elektrotechnickém oboru, ale nebráníme se ani šikovným lidem, kteří mají praxi v oboru.
• Zápal do IT technologií a za sebou pokročilou znalost práce s PC.
• Řidičský průkaz skupiny B, protože budete často jezdit za našimi zákazníky.
• Dobré komunikační dovednosti a flexibilitu, abyste našim zákazníkům mohl co nejlépe pomoci.
• Optimismus a týmového ducha pro práci s kolegy v mladém a energickém týmu.
• Pečlivost, zodpovědnost a pracovitost, protože na dobře odvedené práci si zakládáme.
• Chuť se neustále zdokonalovat a učit se novým věcem

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeTěšit se můžete na:
• Samostatnou, zajímavou a pestrou práci, ve které se nebudete nudit.
• Vaše myšlenky a nápady, které rádi podpoříme odměnou nebo kariérním postupem.
• Specializovaná školení v IT.
• Práci v Mladé Boleslavi na HPP s nástupem ihned a platem 20 – 25 000 Kč.
Práci u nás si můžete vyzkoušet na dva dny a pak se rozhodnout.

Pár slov o nás:
• V telekomunikacích se pohybujeme již 12 let a jsme firmou, která je stabilní a nebojí se nových výzev.
• Zakládáme si na dobře odvedené práci, kvalitních službách a férovém jednání.
• Máme v plánu se dále rozšiřovat a růst i mimo Mladou Boleslav a Liberec.
• Pohybujeme se v prestižních organizacích jako Nix, RIPe, zajišťující fungování internetu nejen v ČR.

Rádi si pročteme Váš životopis, který můžete poslat s aktuální fotografií a referenčními kontakty na e-mail: prace@cerberos.cz. Do předmětu uveďte: Montážní technik. Motivační dopis pro nás není podmínkou, ale je Vaší výhodou. Budeme se těšit na Váš životopis.

Životopis zasílejte naprace@cerberos.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 1275             Inzerát Montážní technik bezdrátových technologií vložen: 2016-01-05

Pracovní místo Montážní technik bezdrátových technologií nabízí

CERBEROS s.r.o.

Předmět podnikání:
    Internet, TV, telefon

IČO: 24237744

Adresa:
   Lannova 2061/8
   Praha
   11000

Kontakní osoba:   Helena Polívková

Tel.: 326 100 001
Fax.:
Email: prace@cerberos.cz
Internet: www.cerberos.cz