C# vývojář

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Liberecký k.   Obor: IT/telekomunikace    Nástup: možný ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

Pro naši pobočku v Liberci hledáme nového kolegu na pozici C#.NET /ASP.NET vývojář. Hlavní náplní práce bude účast na vývoji nových moderních řešení a spolupráce na rozšíření stávajících aplikací a informačních systémů.

Požadujeme• znalost .NET
• znalost databází
• všeobecný rozhled v IT problematice
• spolehlivost
• aktivní přístup
• samostatnost

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně: angličtina,
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme• práci na plný nebo zkrácený úvazek
• zázemí stabilní, solidní a uznávané společnosti
• profesní růst a profesionální know-how
• perspektivní zaměstnání s ohodnocením odpovídajícím schopnostem
• příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu
• odborné vzdělávání (certifikace)
• pružnou pracovní dobu
• možnost služebních cest do zahraničí
• možnost používat služební vůz pro soukromé účely
• firemní benefity (stravenky, služební mobil, placená školení, ošatné,....)

Nástupní plat dohodou, po zkušební době navýšení o 10-15%, další růst platu podle individuálních schopností a přínosu pro firmu, prémie z úspěšných projektů.

Počet zobrazení nabídky práce: 1444             Inzerát C# vývojář vložen: 2016-01-08

Pracovní místo C# vývojář nabízí

Whitesoft s.r.o.

    Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

IČO: 26177943

Adresa:
   Tanvaldská 345
   Liberec
   463 11

Kontakní osoba:   Dagmar Pastvová

Tel.: 777923450
Fax.:
Email: jobs.liberec@whitesoft.eu
Internet: www.whitesoft.eu/