Přípravář/rozpočtář

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Olomoucký k.   Obor: administrativa    Nástup: možno ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

tvorba cenových nabídek
výběr subdodavatelů a přípravu podkladů pro vyhodnocení nabídek
příprava podkladů pro fakturaci
příprava dokumentace k předání díla
komunikace se stavbou a investory

Požadujemevzdělání stavebního směru na SPŠ nebo VŠ
znalost programu pro stavební rozpočty výhodou
základní znalost programu AutoCad
práce na PC (MS Office Word, Excel,internet)
znalost čtení technických výresů
samostatnost, kreativita, časová flexibilita
řidičský průkaz sk. B
praxe v oboru stavebnictví vítána

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme

Počet zobrazení nabídky práce: 1237             Inzerát Přípravář/rozpočtář vložen: 2016-01-11

Pracovní místo Přípravář/rozpočtář nabízí

STROJEASTAVBY Tvrdoň s.r.o.

Předmět podnikání:
    Stavebnictví

IČO: 25899112

Adresa:
   Slavíč 116
   Hranice
   75361

Kontakní osoba:   Petra Bakešová

Tel.:
Fax.:
Email: sas4finish@gmail.com
Internet: www.strojeastavby.cz