Vedoucí logistiky

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: logistika/distribuce/doprava    Nástup: dohodou    Plat: 35000,-

Náplň práce

• vést tým podřízených
• spolupracovat při budování nového logistického centra a následně řídit toto centrum
• spolupracovat při nastavení nového IT systému na evidenci skladového materiálu, výrobků a ručně pletené příze
• zajistit plynulé zásobování výroby
• zajistit včasné a správné zpracování došlých objednávek na ručně pletenou přízi
• zajistit import a export suroviny a hotových výrobků v optimální kvalitě a čase
• sledovat a optimalizovat náklady na dopravu a ostatní služby
• zajistit nákup obalového a pomocného režijního materiálu
• zajistit správné proclení zboží a dodržení všech legislativních požadavků jak v rámci EU, tak mimo EU
• zajistit správné a úplné vedení agendy Intrastat
• zodpovědnost za správnost vystavovaných dokumentů a faktur
• zodpovědnost za inventury
• vyřizovat reklamace
• každodenně komunikovat s mateřskou společností v němčině (Rakousko, Německo)
• pravidelný reporting přímému nadřízenému

Požadujeme• znalosti a zkušenosti z oblasti logistiky
• zkušenosti s IT systémem na skladovou evidenci výhodou
• zkušenosti s řízením lidí a vedením týmu
• zkušenosti s agendou Intrastat výhodou
• komunikační schopnosti
• velmi dobrou znalost německého jazyka
• znalost anglického jazyka výhodou
• technické, analytické a organizační schopnosti
• odolnost vůči stresu
• schopnost plánování, delegování a organizace práce
• pečlivost, smysl pro pořádek
• spolehlivost, zodpovědnost, loajalitu

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: němčina,
- pasivně: angličtina,
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme• odpovídající mzdové ohodnocení
• 5 týdnů dovolené
• ostatní benefity (prémie, penzijní připojištění, stravenky, apod.)
• zajímavou a perspektivní práci
• práci v mladém kolektivu
• možnost realizace

Počet zobrazení nabídky práce: 1486             Inzerát Vedoucí logistiky vložen: 2016-01-12

Pracovní místo Vedoucí logistiky nabízí

Schoeller Křešice s.r.o.

Předmět podnikání:
    Výrobce průmyslové příze

IČO: 62244043

Adresa:
   Pražská 98
   Křešice
   41148

Kontakní osoba:   Miroslava Šimonová

Tel.: 777 484 419
Fax.:
Email: simonovam@schoeller-wool.com