Technicko-obchodní poradce - 1398

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: jiné    Nástup:     Plat: 30000,-

Náplň práce

Technické poradenství a rozvoj obchodu v oblasti ocelových konstrukcí a staveb.
Jednání se zákazníky, technické návrhy projekce, optimální řešení.

PožadujemeTechnické vzdělání. Schopnost technického poradenství, orientace ve výkresech.
Komunikativní a samostatná osobnost.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeHPP - pracovní smlouva.
Dlouhodobá perspektiva zaměstnání ve stabilní firmě.

Životopis zasílejte naskalicka@horton-intl.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 778             Inzerát Technicko-obchodní poradce - 1398 vložen: 2016-01-14

Pracovní místo Technicko-obchodní poradce - 1398 nabízí

Horton International Czech s.r.o.

    Vyhledávání a výběr pracovníků, personální audity a poradenství.

IČO: 25651722

Adresa:
   Aksamitova 1
   Olomouc
   77900

Kontakní osoba:   Ing. Marcela Mayerová

Tel.: 585 227 289
Fax.:
Email: olomouc@horton-intl.cz
Internet: www.horton-intl.cz