Pojišťovací agent/ka pro Svitavy,Poličku,Litomyšl

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Pardubický k.   Obor: administrativa    Nástup: 1.2.2016    Plat: 35000,-

Náplň práce

Hledáme nového zamětnance pro naši zavedenou oblastní kancelář. Náplň práce: péče o stávající kmen klientů, klientský servis, práce za přepážkou, administrativa. Nabízíme: fixní příjem + osobní ohodnocení, zázemí zavedené úspěšné oblastní kanceláře, dobrý pracovní kolektiv Generali pojišťovny, a.s.
Očekáváme:
Min. SŠ vzdělání – vhodné i pro absolventy
Komunikativnost, samostatnost, flexibilitu
Proaktivní přístup a schopnost sebemotivace
Reprezentativní a příjemné vystupování
Orientace na zákazníka
Odpovědnost a spolehlivost
Trestní bezúhonnost
Nabízíme:
Motivující finanční ohodnocení
Možnost osobního a kariérního růstu

PožadujemeKomunikativnost
Flexibilita

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme

Počet zobrazení nabídky práce: 1181             Inzerát Pojišťovací agent/ka pro Svitavy,Poličku,Litomyšl vložen: 2016-01-15

Pracovní místo Pojišťovací agent/ka pro Svitavy,Poličku,Litomyšl nabízí

Milan Horák

Předmět podnikání:
    nákup prodej

IČO: 60891726

Adresa:
   Dukelská 995
   Litomyšl
   57001

Kontakní osoba:   Milan Horák

Tel.: 602242047
Fax.:
Email: horak.pace@seznam.cz