Recepční / Service Desk Administrator

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Brno   Obor: administrativa    Nástup: dohodou    Plat: 18000,-

Náplň práce

Společnost CTP – přední developerská společnost poskytující služby v oblasti výstavby průmyslových nemovitostí a logistiky – v současné době hledá do svého týmu v Brně optimistickou, výrazně komunikativní osobnost na pozici Recepční / Service Desk Administrator.
Pokud Tě baví práce s lidmi, jsi kreativní, nechybí Ti logické uvažování, nebojíš se různorodé práce a rád/a se učíš nové věci, pak jsi to právě Ty, koho hledáme!
Jaká bude Tvá náplň práce?
• Zodpovědnost za provoz recepce
• Tvorba a aktualizace dokumentů spojených s chodem areálu Spielberk
• Správa serveru Service desk
• Komunikace s klienty, dodavateli, oddělením správy a údržby areálu
• Řešení objednávek a reklamací
• Příprava podkladů a harmonogramu pro údržbu a
• Administrativní podpora CTP týmu a Facility managera

PožadujemeJaký by měl být Tvůj profil?
• SŠ vzdělání
• Komunikativní znalost anglického jazyka
• Znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook)
• Zákaznicky orientovaný přístup
• Reprezentativní vystupování
• Entuziasmus
• Smysl pro pořádek, spolehlivost, samostatnost
• Ochotu učit se nové věci

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeA co Ti za dobře odvedenou práci nabízíme?
• Skutečně pestrou pracovní náplň 
• Možnost získat zkušenosti a realizovat se v různých oblastech
• Přátelský kolektiv
• Atraktivní pracovní prostředí, příležitost pracovat pro prestižní společnost
• Pracovní smlouvu na plný úvazek
• Plat a nástup dohodou
Zaujala Tě naše nabídka a splňuješ výše uvedená kritéria? Pak neváhej a zašli nám svůj životopis v anglickém jazyce spolu s fotografií a požadovaným platovým ohodnocením na emailovou adresu jitka.koudelkova@ctp.eu

Chceš-li se o nás dozvědět více, pak navštiv naše webové stránky www.ctp.eu a www.spielberk.cz .

Těšíme se na Tebe!

Počet zobrazení nabídky práce: 1691             Inzerát Recepční / Service Desk Administrator vložen: 2016-01-18

Pracovní místo Recepční / Service Desk Administrator nabízí

CTP Invest, spol. s r.o.

Předmět podnikání:
    Stavebnictví a reality

IČO: 26166453

Adresa:
   Central Trade Park D1
   Humpolec
   39601

Kontakní osoba:   Jitka Koudelková

Tel.:
Fax.:
Email: jitka.koudelkova@ctp.eu
Internet: www.ctp.eu