MyPlans internship

Typ pracovního poměru: brigáda    Místo práce: Praha   Obor: administrativa    Nástup: 1.3.2016    Plat: dohodou

Náplň práce

MyPlans nabízí žákům a studentům posledních ročníků možnost získat praktické zkušeností ještě během studia. Cílem projektu je usnadnit mladým absolventům škol jejich první vstup na trh práce, a přispět tak k boji s rostoucí nezaměstnaností této skupiny ohrožené na trhu práce.

PožadujemeKdo se může projektu zúčastnit? Šanci zúčastnit se projektu má 20 žáků a studentů:
- žáci posledního ročníku středních škol
- studenti posledních dvou semestrů VOŠ a VŠ

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně: angličtina, němčina,
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeStáže trvají od dvou do pěti měsíců, záleží pouze na stážistovi. Součástí stáže je také rozvoj tzv. měkkých dovedností (soft skills). Pro uchazeče je rovněž připraveno individuální poradenství, které jim pomůže lépe se zorientovat při prvním vstupu na trh práce.

Počet zobrazení nabídky práce: 1302             Inzerát MyPlans internship vložen: 2016-01-24

Pracovní místo MyPlans internship nabízí

Jiří Šleis

Předmět podnikání:
    Zprostředkování obchodu a služeb

IČO: 88904202

Adresa:
   Klenčí pod Čerchovem 318
   Klenčí pod Čerchovem
   34534

Kontakní osoba:   Ing. Jiří Šleis

Tel.: 721108410
Fax.:
Email: jiri.sleis@gmail.com